E-DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİNİZDE
YANINIZDA OLMAYI SÜRDÜRÜYORUZ
1989'dan Bugüne
YAZILIMDA GÜVENLİ ÇİZGİ
KOBİPACK
Datasoft Yazılım, üretim ve ihracatta bir misyonu üstlenen veya ülke içerisinde ticaretle uğraşan firmalarımızın günlük ve gelecekteki büyüme ihtiyaçlarını da gözönünde bulundurarak, esnek tanımlamalı,şubeli veya şubesiz çalışma imkanı sağlayan, tamamen parametrik Windows uyumlu kullanıcı arayüzü ve esnek entegrasyonu ile KOBiPACK'i siz değerli firmalarımızın kullanımına sunmaktan sonsuz gurur duyuyor.
GÜNCELLEME
Datasoft'un sunduğu kilit sistemi ile şifre zorunluluğu ortadan kalkıyor. Programı dilediğiniz bilgisayarda kullanın, programınızı taşıyabiliyor olmanın rahatlığını yaşayın.Yeniliklerimizi internet üzerinden dilediğiniz anda bir tık’la derhal yükleyin. Program Güncelleme Bölümü için tıklayınız
ABONELİK SİSTEMİ
Datasoft'un sunduğu "Abonelik Sistemi" ile, o yıl içinde Datasoft'un gerekli ve yararlı görerek programlara koyduğu değişiklikleri ve yenilikleri internetten indirme olanağına kavuşacaksınız.
KANALIMIZ
Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Dağıtıcılarımız, Çözüm Ortaklarımız, Yetkili Satıcılarımız ve Satış Noktalarımızla, kanalımızın eğitimli personeliyle ve uzman destek hattımızla memnuniyetinizi artırmak için daima yanınızdayız.
Baltacı Mehmet Paşa Sokak No:1 Helenium Twins A Blok Soğanlık Yeni Mahalle 34880 Kartal İstanbul TÜRKİYE
Telefon : +90 216 444 data
Faks : +90 216 325 5664
datasoft@datasoft.com.tr